Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Не вірте злодійській владі! Нам не потрібні подачки, вимагаємо виконання Закону… Час «Ч» — 14 липня

Не вірте злодійській владі! Нам не потрібні подачки, вимагаємо виконання Закону... Час "Ч" - 14 липня

Шановні військові пенсіонери та пенсіонери силових структур

Шановні військові пенсіонери та пенсіонери силових структур.

Наближається час «Ч», після якого можлива ситуація, яку називають точкою неповернення. Для кожного військового та силовика цей вислів більш ніж зрозумілий. Дуже сумно, а навіть моторошно, що «армія» пенсіонерів готується до поїздки у Київ відстоювати чи-то виборювати свої законні права, які гарантовані Конституцією і Законами України. Владні особи почали чухатись в останні дні ніби-то за вказівкою самого Гаранта, а досі вони ніби й не усвідомлювали існуючих проблем. Президенту Зеленському аж ніяк не потрібно загострення в липні, так як у нього заплановані важливі зустрічі і розмова із Президентом США, а тим паче владна верхівка досить стривожена можливими масовими акціями у столиці. Ще більше тривожать владу можливі масові безпорядки, які реально можуть перерости у неконтрольовані процеси. Влада впевнено йшла до цього, ігноруючи законні вимоги колишніх військових і силовиків. Влада не бажала дослухатись і чути колишніх захисників. Дії ветеранських організацій військовиків та пенсіонерів МВС викликані злочинним урядуванням та грабунком власного народу тих, хто засів у владних кабінетах на печерських пагорбах і втратив слух на запити народу.

Нам намагаються вкинути кістку з барського стола, обіцяючи тупу постанову уряду ніби-то на підвищення пенсій окремим категоріям, а насправді напередодні великого шухеру задурюючи подачкою в 1-2 тис. гривень і то лише окремим категоріям, у кого пенсія менше 3800 грн. Усвідомлюю, що для багатьох і 2тис. грн. це немалі кошти в умовах кризи, скрути і виживання. Пенсіонери МВС не їдуть в Київ просити щось у президента чи глави уряду, а вимагати виконання норми закону на справедливий перерахунок пенсії. Чотири останні уряди України за прем»єрства Яценюка, Гройсмана, Гончарука, Шмигаля вперто і усвідомлено ігнорували вимоги пенсіонерів, а натомість в розкошах, які навіть не снились керівникам наймогутніших держав світу, створили касти найбільш високооплачуваних осіб з мільйонними преміями і довічним грошовим утриманням. Така ситуація в державі не може бути терпимою і викликає законний спротив народу.

Влада Зе-команди не усвідомила наслідків і уроків революції Гідності, не бажає і надалі дотримуватись Конституції і виконувати закони України, а їхня «бурхлива» та показова діяльність напередодні протестних акцій пенсіонерів, це брехлива маніпуляція, якій не можна вірити і не можна дозволити себе обманути у черговий раз. Мені б дуже не хотілося палити шини, дрова, паркет в урядовому кварталі, в Маріїнському парку і на Банковій. Колишні правоохоронці, військові, які захищали свою країну і свій народ, як ніхто, розуміють небезпеку масових безпорядків у країні, але цього вперто не хочуть розуміти в офісі президента та їх «Хрещені батьки» -олігархи.

Всі, єдиною колоною, з цілої неньки України, 14 липня 2021 року від удосвіта до центру збору. Не слухайте провокаторів і тих , хто буде заспокоювати не їхати до столиці, бо уряд щось обіцяє. Цей уряд, як і попередній- це уряди наперсточників з 90-х.

Єдиний вихід для Уряду і Президента за 2 доби видати Декрет (Указ) про неухильне виконання закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» та повернення кастрованих чи призупинених норм, а також пряма вказівка Голові пенсійного фонду щодо повного перерахунку пенсій на основі нових довідок про грошове забезпечення у відповідності до численнях судових рішень та рішень Верховного Суду. Що стосується питання наявності коштів у державному бюджеті, то це питання Уряду, а не пенсіонерів ( прямо записано у рішеннях Верховного Суду).

Звертаючись до владних мужів, хотів би застерегти від непродуманих кроків. Іскра з підписанням документів щодо вступу в ЄС привела до Майдану, полум»я знедоленого народу, пенсіонерів і понад мільйон людей з їх родин може привести до нової трагедії. Пенсіонерам уже втрачати нічого, їх не зупинити.

Честь маю, полковник у відставці Євген Ясюра.

Поделитесь с друзьями:

Это уже веселит: нынешняя власть уверенно идет дорогой Януковича
Зеленский у Меркель: благодарность и упреки на прощанье — DW
Звуки, которые нас раздражают: почему неприятные ощущения вызывает скрежет по стеклу или доске
Михаил Чаплыга: Это не тарифы, а налог на потребление! Еще один Майдан и Украина разорвется на куски. ВИДЕО
Ученые определили самую умную породу собак
Будут ли украинцы платить НДС при продаже квартир
Разразится новый глобальный финансовый кризис, чем он чреват?

23:18Июль, 11 2021 128

ИсточникБудьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *