Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Податок на розкіш в дії: оприлюднено список автомобілів, за які доведеться платити

Більше цікавих новин читайте на сайті - poglyad.co.ua
Податок потрібно платити за авто, які відповідають певним вимогам / Ілюстрація REUTERS

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства опублікувало список моделей автомобілів, за які потрібно платити податок українцям у 2021 році.

Зазначимо, що розмір податку становить 25 тисяч грн. Згідно з Податковим кодексом, податок потрібно платити за ті авто, які відповідають наступним вимогам:

вартість становить від 375 мінімалок (2,2 млн грн)

вік не перевищує 5 років.

У разі несплати податку протягом 60 днів, сума податку зростатиме. Якщо заплатити в перші 90 днів — плюс 10% до штрафу, після 90 днів — 20%. Крім того, автомобіль або інше майно можуть заарештувати.

Користуватися машиною можна і в заставі, але продати або подарувати її не вийде. Податківці мають право стягнути автомобіль, продати його, з отриманої суми отримати платіж, а решту повернути вже колишньому власнику автомобіля.

Податок на розкіш

Податок на дорогі автомобілі був введений в Україні у 2015 році.

Платники податків у січні-листопаді 2017 року сплатили до місцевих бюджетів 226,2 млн грн транспортного податку на «розкішні авто».

У 2021 році Кабмін має намір реформувати транспортний податок.

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/economics/transport/skladeno-spisok-avtomobiliv-za-yaki-potribno-platiti-podatok-ukrajincyam-u-2021-roci-novini-ukrajina-11330060.html

Більше цікавих новин читайте на сайті - poglyad.co.ua

Будьте первым, кто оставит комментарий!

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *