Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

«Працюємо над цим»: Арестович запропонував перейменувати Україну в «Русь-Україну»

Радник очільника Офісу президента, спікер української делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ) Олексій Арестович заявив, що Україна має право називатися Руссю, на відміну від Росії. Тому він пропонує перейменувати державу на “Русь-Україну”.Середа, 1 вересня 2021, 13:30

Про це він заявив в інтерв’ю журналісту Роману Цимбалюку.

“Русь – це ми… руси, русини… Я б змінив назву держави, назвав би нас “Русь-Україна”, подвійну назву зробив би”, – заявив Арестович.

Водночас Цимбалюк поцікавився, коли буде указ президента Зеленського про перейменування України. Арестович запевнив, що над цим “вже працюють”.

“Ми працюємо над цим. Це закрило б тему в врешті-решт”, – сказав він.

Арестович впевнений, що у Росії необхідно відібрати бренд “руських”, оскільки, на його думку, Україна і є Руссю, а Росія може лише претендувати на цю спадщину.

Нагадаємо, що раніше Арестович заявив, що в Україні потрібно розмежувати поняття “російський” і “руський” на законодавчому рівні. Також радник очільника ОПУ також наголосив, що не підтримує мовний закон в чинній редакції.

Арестович також заявив, що Україна розвернеться на Схід, якщо Захід буде на нас тиснути.

  • Речник української делегації в Тристоронній контактній групі й радник голови Офісу президента Олексій Арестович заявив, що до 2016 року полонених-росіян начебто “обмінювали без жодних оперативних дій”. Однак це твердження не відповідає дійсності.Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *