Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

«Талібан» офіційно відновив Ісламський Емірат Афганістан

Терористичне угрупування «Талібан» повідомило про офіційне утворення Ісламського Емірату Афганістан

"Талібан" офіційно відновив Ісламський Е…Фото: Pixabay

Про утворення емірату було оголошено у день 102-ї річниці незалежності Афганістану від Британської імперії. Бойовики повідомляли про свої плани стосовно цього раніше, але чекали захоплення резиденції президента у Кабулі.

За словами речника «Талібану» Забіхулли Муджахіда, Ісламський Емірат хоче сформувати хороші дипломатичні та торгові відносини з усіма країнами

Зазначимо, що Ісламський Емірат Афганістан був заснований ще у 1996 році, коли таліби захопили владу в країні внаслідок громадянської війни, яка почалась у 1992 році.

Вже у 2001 році, коли бойовики відійшли від влади, Ісламський Емірат був скасований.

"Талібан" офіційно оголосив про "Ісламський Емірат Афганістан"

Нагадаємо, 15 серпня бойовики радикального руху «Талібан» заявили, що взяли під контроль всі території Афганістану. Президент Афганістану Ашраф Гані подав у відставку після того, як бойовики взяли президентський палац в облогу, а згодом залишив країну

Жителі столиці Афганістану Кабула почали масово залишати захоплене «Талібаном» місто. Евакуювали із нього й іноземців та дипломатів різних країн.

Управління Афганістаном було передано раді, до якої увійшли глава Вищої ради з національного примирення Абдулла Абдулла та екс-президент Карзай.

Згодом ця Рада передасть владу представникам радикального руху «Талібан



Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *