Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

У Росії впав і згорів пасажирський літак

У Росії, в Іркутській області, здійснив вимушену посадку і загорівся пасажирський літак L-410. Відзначається, що пасажири вижили, хоча один з них знаходиться у важкому стані. Передбачається, що міг загинути один з пілотів.

На борту рейсового авіалайнера Іркутськ-Казачинськ перебували 14 пасажирів і два члени екіпажу. Літак не долетів чотири кілометри до смуги аеропорту, здійснив жорстку посадку, в процесі посадки спалахнув, впав у тайзі та зруйнувався.Як перевіряють технічний стан літаків, і хто за це відповідає?Слово і Діло вирішило дізнатися, хто відповідає за технічний стан літака, чи може пасажир дізнатися, чи були пройдені перевірки та як вік судна впливає на його технічний стан.

«Я зв’язався з пасажиркою, яка знаходиться в салоні літака. Конструкція літака деформована. Попередньо всі живі, розмовляють», — заявив губернатор Іркутської області Ігор Кобзєв.

Точне місце розташування літака встановлено, туди дісталися російські рятувальники. Серед версій аварії — помилка пілотів і відмова двигуна.Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *